Állás

Szerző:
dunahungaria
2019.06.13. cs., 12.09
Desktop

BP. XVIII. kerületi központi irodánkba keresünk számlázásban jártas kolléganőt

Feladatok:

- vevői-szállítói számlák napi számlázása, kezelése, ellenőrzése, jóváírása

- szállítólevelek-számlák párosítása

- számlázással kapcsolatos vevői reklamációk kezelése, telefonos kapcsolattartás

- postázás, postai ügyintézés

Amit kérünk:

- középfokú végzettség

- csapatban és önálló munkavégzésre való alkalmasság

- pontos, precíz munkavégzés

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (számlázóprogram +MS office)

- számlázásban szerzett tapasztalat

Előny: építőanyag-kereskedelmi, áruforgalmi és pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk:

- határozatlan idejű munkaviszony

- versenyképes jövedelem

- stabil cég által nyújtott biztonságos háttér

Szakmai, fényképes önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével június 30-ig az info@dunahungaria.hu e-mail címre kérjük.

Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil